Anasayfa / Yeşilçam Haberleri / Yeşilçam’ın İki Efsane Oyuncusuna Şok Haber!

Yeşilçam’ın İki Efsane Oyuncusuna Şok Haber!

Değerli Yeşilçamailesi bu yazımızda sizlere Yeşilçam’ın İki Efsane Oyuncusuna Şok Haber! Başlıklı haberimiz hakkında bilgiler vereceğiz…

Yeşilçam ve Türk sinemasının sevilen oyuncuları Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatıldı.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı  Türk sinema oyuncusu Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında katıldıkları bir TV programında darbe ve iç savaş ile ilgili kullandıkları kelimeler sebebiyle soruşturma başlattı.

Halk TV kanalında kullandıkları sözler sebebiyle Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı konu ile ilgili yazılı açıklamada bulundu

Başsavcı İsmail Uçar imzası ile yapılan yazılı açıklamada “Bazı basın organları ile sosyal medya hesaplarında Uğur Dündar tarafından sunulan Halk Arenası adlı programın 21.12.2018 tarihli bölümüne katılan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar’ın Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanını hedef alarak hakaret içerikli sözler söyleyip darbe ve ölüm tehdidinde bulundukları yönünde haberler yer aldığının tespiti üzerine 5271 sayılı Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 160. maddesi uyarınca işin aslını araştırmak ve sorumlular hakkında yasal gereğine tevessül etmek amacıyla 22.12.2018 tarihinde soruşturma başlatılmış ve her iki şüpheli savunmaları alınmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığımıza davet edilmiş olup, keyfiyet tüm basın/yayın kuruluşları ile kamuoyuna saygıyla duyurulur” sözleri denildi.

OKUMALISIN  Yeşilçam'ın Çınarı Efsane Oyuncu Zafer Önen Kimdir ?

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Orhan Gencebay Kimdir? – Orhan Gencebay Şarkıları

Çok değerli Yeşilçamailesi, bu makalemizde sizlere Müslüm Gürses kadar arabesk içinde olan birinden bahsedeceğiz. Orhan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir