Metin Akpınar’dan Serzeniş!

Uzun bir dönem sinema hayatından uzaklaşan ünlü oyuncumuz , 11 yıl aradan sonra “Kafalar Karışık” komedi filmi ile seyircilerin karşısına geçti.Akpinar,, film çekimleri esnasında yaptığı röportajını yayınladı.
Sosyal medyada adının çok gectigini ve bu şekilde reklam yapılmasından yakındı.

Röportajından bazı bilgiler ;

Türk sinemasının içinde bulunduğu durumu ve sosyal medyanın etkinliğinden söz eden sanatçı , epeydir uzun soluklu bir film çekmedigini sözlerine ekledi.
“Kafalar Karışık” filmi ile ilgili inşallah güzel bir film olmuştur. Filmin kalitesi sinemaseverler tarafından belirleneceğini hatırlattı.

SİNEMAMIZDA GİŞE AMAÇLI FİLMLER CEKİLİYOR

Akpınar, sinema geçmişinin 1973’lere dayandığını , Ertem Eğilmez’in kendisini yetiştirdiğini söyledi.
Günümüz filmlerine değinen sanatçımız, sadece gişe amaçlı filmler çekildiği sürece Türk sineması bir adım ilerleyemeyecegini dile getirdi.
Oyuncumuz, hem sanatsal kaygı hem de gişe endişesi olan filmlerin sinemamız için daha verimli olacağı düşüncesinde.

Türk sinemasının şuan içinde bulunduğu duruma üzüldüğünü ve gelecek için endişe duyduğunu sözlerine ekledi.

SOSYAL MEDYAYA UZAĞIM

Sosyal medyaya uzağım , teknolijiye epey yabancıyım hal böyle olunca sosyal medyayıda takip etmiyorum.
Sosyal medya hesaplarının yararlı bilgilerin yanında istismar niteliği taşıyan konularda var. Mesala benim adımı taşıyan fan sahipleri var lakin hiç birini tanımıyorum .
Benim adıma bazı fikirler ve resimler yüklüyorlar .Halbuki benim haberim bile olmayan yazılar yazılıyor.Doğrusu bu konuda çok şikayetçiyim . En çok kızdığım şey ismimin reklam olarak kullanılması ve bu çok ayıp ! diyerek sözlerini sonlandırdı..

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’a transfer olan yabancı oyuncular

Yeşilçam’a Transfer Olan Yabancı Oyuncular

Yeşilçam Türk sinemasının önemli bir dönemini kapsamaktadır. Yerelliği ile gönüllerde taht kurmuş Yeşilçam filmleri izleyenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir