Türk sinemasının yakışıklı oyuncusu Tolga Savacı Ülkemizden ayrıldı!

Yeşilçam filmlerinin ve günümüz dizilerinin beğenilen oyuncusu Tolga Savacı,eşi Nermin Bezmen ile beraber  ABD’ye yerleşti.

Aldıkları bu kararın sebebini şöyle acıkladı.

Türkiye’de sanat üzerinde çok fazla siyasi baskı olduğunu dile getiren Tolga Savacı, yazar eşi Nermin Bezmen’le beraber sanata başka bir coğrafyada devam etmek için ABD’ye taşındıklarını söyledi.

Özlediği Türkiye’nin hayallerinde kaldığını ifade eden Savacı, ”Valla Türkiye’de özlediğim birçok şeyi ben artık burada buluyorum. Çünkü benim çocukluğumdaki Türkiye çok uzaklarda kaldı. En çok da oğlumu özlüyorum. Çok sevdiğim bazı arkadaşlarım da Türkiye’den maalesef başka yerlere doğru hicret etti. Ama benim çok özlediğim, sevdiğim Türkiye benim hayallerimde kaldı. Burada benim o çok özlediğim Türkiye’ye çok yakın bir insan görüyorum. Naif, saygılı, güven ön planda, yani siz bir şey söylediğiniz zaman size yalancı gözüyle bakmıyor. Dolayısıyla valla çok özlediğimi söyleyemeyeceğim. Çok üzülüyorum ama çok özlediğimi söyleyemeyeceğim” diye konuştu.

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’a transfer olan yabancı oyuncular

Yeşilçam’a Transfer Olan Yabancı Oyuncular

Yeşilçam Türk sinemasının önemli bir dönemini kapsamaktadır. Yerelliği ile gönüllerde taht kurmuş Yeşilçam filmleri izleyenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir