Türk Sinemasının Güzel Oyuncusu Songül Ülkü, Ekranlara Geri Dönüyor

Bir zamanlar Türk sineması ve televizyon ekranlarında sıklıkla gördüğümüz, iyi bir konservatuar eğitimi almış oyuncumuz Songül Ülkü uzun bir sürenin ardından İstanbul’da kameraların karşısına çıktı .

Yaklaşık 20 senedir memleketi olan Muğla’da hayat sürdürdüğünü lakin mesleğini çok özlediğini ve bu yüzden İstanbul’a sürekli gelip gitmeyi düşündüğünü söyledi.

BENİ 20 SENE ÖNCE KÜSTÜRDÜLER

20 sene önce kendisini sanat hayatına küstürdüklerini söyleyen sanatçımız , herşeye rağmen mesleğini çok özlediğini ve en yakın zamanda kameraların karşısına geçmek için ajanslar ile görüştüğünü söyledi.

TİYATRO İÇİN KOSGEB’DEN YARDIM ALACAĞIM

Uzun bir sürenin ardından İstanbul’da görüntülenen sanatçımız , Cihangir’deki evini kiraya vermek için geldiğini ve burada ajanslarla görüştüğünü söyledi. Sözlerine KOSGEB’in verdiği kredi için başvuruları gerçeklestirdiğini ve buradan gelecek gelir ile tiyatro oyunu hazırlayıp sahnelere döneceğini söyleyen Ülkü, aslı olmayan söylentiler ile kendisini sanat dünyasından uzaklaştırdılarını iddaa etti.

GÜNÜMÜZ OYUNCULARI İMKANLARIN DEĞERİNİ BİLMELİ

56 yaşındaki güzel sanatçımız işini hiç bir zaman para için yapmadığını aksine gönülden severek çalıştığını ve emek verdiğini söyledi.
Film ve televizyon ekranlarında onca emek verdiğini karşılığında ise sigortasının bile yatmadığını öğrenen sanatçımız, “Günümüz oyuncuları imkanların değerini bilmeli” dedi.

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’a transfer olan yabancı oyuncular

Yeşilçam’a Transfer Olan Yabancı Oyuncular

Yeşilçam Türk sinemasının önemli bir dönemini kapsamaktadır. Yerelliği ile gönüllerde taht kurmuş Yeşilçam filmleri izleyenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir