Sosyal Medyayı Sallayan Ziraat Bankası Reklamı

Değerli Yeşilçamailesi bu yazımızda sizlere Sosyal Medyayı Sallayan Ziraat Bankası Reklamı konusu hakkında bilgiler vereceğiz…

155.Yaşına Özel Ziraat Bankası Reklamı

Ziraat bankası 155. yaşına özel yayınlandığı, emektar yeşilçam oyuncuları ile birlikte çektiği reklam filmi tüm izleyenler büyüledi.
Yayınlanan reklamda Yeşilçam’ın efsane isimleri Hulusi Kentmen, Münir Özkul, Adile Naşit, Erol Taş gibi oyuncularımızın görüntüleri ve sevilen replikleri kullanıldı.

İzleyenler tarafından çok beğenilen ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan Ziraat Bankası reklamı,sosyal medya üzerinden rekorlar kırıyor.

Hazine ve Maliye Bakanı’da Paylaştı

Berat Albayrak şahsi medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunduğu reklam filmi için “Biz büyük bir milletiz. El ele verir her şeyin üstesinden geliriz. Bir kez daha elimizi, gönlümüzü taşın altına koyacağız. Yılmayacak, cesur olacağız. Çok çalışıp çok üreteceğiz. Birbirimize hem güç hem umut olacağız. Büyük ve Güçlü Türkiye için” yazısıyla birlikte paylaştı.

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’a transfer olan yabancı oyuncular

Yeşilçam’a Transfer Olan Yabancı Oyuncular

Yeşilçam Türk sinemasının önemli bir dönemini kapsamaktadır. Yerelliği ile gönüllerde taht kurmuş Yeşilçam filmleri izleyenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir