Anasayfa / Ana Sayfa Slider / Meraklı Köfteci Film Çekim Mekanları Yeşilçam Gezgini Pelin Arslan

Meraklı Köfteci Film Çekim Mekanları Yeşilçam Gezgini Pelin Arslan

Türk sineması ve Yeşilçam filmlerinin çekildiği mekanları sizler için araştıran , Instagram takipçimiz “Yeşilçam Gezgini” lakabıyla Pelin Arslan  “Meraklı Köfteci” filminin çekildiği mekanları sizlerle paylaştı. İşte film çekim mekanları ve Meraklı köfteci filmi…


Meraklı Köfteci Filmi Nerede Çekildi?


Başrollerini Kemal Sunal, Gölgen Bengü, Ali Şen gibi değerli oyuncuların paylaştığı filmin yönetmenliğini Ergin Orbey üstlenmiştir.
Yapım yılı 1976 olan filmimizin günümüze kadar sevilerek izlenmesinin nedeni kuşkusuz doğal ve içten karakterlerin başarılı bir şekilde canlandırılmasıdır.


Meraklı Köfteci Filminin Konusu Nedir?


Seyyar köftecilik yapan iyi niyetli ama çok meraklı Zühtü, bir gün zor durumdaki bir kıza yardım etmek isterken kendisini onunla evlenmiş bulur. Kızın akrabaları, boşanması halinde; Zühtü’nün akrabaları ise evli kalması ve bir çocuk sahibi olması halinde mirasa konacakları hayalini kurmaktadırlar.


Yeşilçam Gezgini Pelin Arslan


Sizler için filmin çekildiği evi ve sokağı ziyaret eden gezginimizin notları…
Film Sahnesi Beşiktaş Ortaköy de geçmektedir.
Sokağa ilk adım attığımda halen yeşilçam havasını hissedebiliyorsunuz. Yıllar sonra aynı yerleri sizler için ziyaret edip fotoğraf çektirmek ise ayrı bir heyecan benim için .
İşte Sizler İçin Çekildiğim Resimler;

Sizler için hazırladığımız bu yazımızı umarım beğenirsiniz..


 

OKUMALISIN  Hababam Sınıfı'nda Hangi Karaktersin? Testi Çöz, Öğren!

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’ın Sultanı Türkan Şoray, Verdiği Kilolar İle Yine Dikkatleri Topladı!

Değerli Yeşilçamailesi bu yazımızda sizlere Yeşilçam’ın Sultanı Türkan Şoray, Verdiği Kilolar İle Yine Dikkatleri Topladı! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir