Hababam Sınıfı’nda Hangi Karaktersin? Testi Çöz, Öğren!

Değerli Yeşilçamailesi sizler için hazırladığımız eğlenceli testimizle Hababam Sınıfı’nda Hangi Karaktersin? Testi Çöz, Öğren! 

Hababam sınıfı’nda olsaydınız , hangi karakter sen olurdun sorusuna cevabını bu testimiz ile ispatlamış bulunacağız:) Bu eğlenceli testimizi çözerek hem ait olduğunuz karakteri hemde eğlenceli dakikalar geçirmenizi istedik , unutmadan söyleyelim çıkan sonucu yorum kısmında paylaşarak aynı karakterdeki kişileri görebilirsiniz …️

Haydi Testimize Çekirgelerim 😎

 

Aşağıdan en sevdiğiniz dersi seçerek başlayabilirsiniz!

İlk aşkınla hangi okul yılları tanıştın ?

Nasıl bir öğrenciydiniz?

Hangisinde okumak istersiniz?

Liseyi hangi şehirde okumak istersiniz ?

Aşağıdan hangisi kopya çekerken ruh halini yansıtıyor ?

En sevdiğiniz Hababam şarkısını işaretleyiniz!

Aşağıdan en sevdiğin gençlik dizisini işaretle!

Hababam Sınıfı'nda Hangi Karaktersin? Testi Çöz, Öğren!
''İnek Şaban'' Cıktı.

Muhtemelen dünyanın en saf insanı olarak görünebilirsiniz ama hayır efendim alakanız yok. Size "saf", "inek", "möö" diyenler, asıl salak. Bunun yanında oldukça romantiksiniz, hem de en eski moda: Sayfalarca ona mektup yazabilir ya da sadece bir "fikir"e aşık olabilirsiniz. Son olarak liderlik hamurunuzda var, çünkü insanlar yönetilmeye müstehak!
''Güdük Necmi'' Çıktı.

"Zeki ama çalışmıyor"daki 3. tekil şahıs sizsiniz. Zeki değil de... Heh yakaladık kavramı: Kurnaz. Kurnazsınız siz kurnaz. O kadar plancı ve düzencisiniz ki, yeryüzünde parmağınızda çeviremeyeceğiniz hiçbir kişioğlu yok. Bu yüzden hep arka planda kalmayı ve yöneticileri yönetmeyi seviyorsunuz. Hem de sobanın içinden 🙂
''Badi Ekrem'' Çıktı.

Çağımızın sporu Funkhu sanatını ülkemize getiren isimsin çekirgem 🙂 Sporcu kişiliğin ile ön plandasın.Tahta kırma konusuna hiç girmeyelim :)))
''Hafize Ana'' Çıktı.

Sizi bu kadar sevmesem imkan yok bunları söyleyemezdim çocuklar 🙂 Kıkır kıkır gülüşünüzle, içten ve samimi hareketleriniz ile Sen tam bir Hafize Ana'sın.

Share your Results:

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’a transfer olan yabancı oyuncular

Yeşilçam’a Transfer Olan Yabancı Oyuncular

Yeşilçam Türk sinemasının önemli bir dönemini kapsamaktadır. Yerelliği ile gönüllerde taht kurmuş Yeşilçam filmleri izleyenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir