Hababam Sınıfı oyuncusu Tayfun Akalın hayatını kaybetti

Hababam Sınıfı oyuncusu Tayfun Akalın hayatını kaybetti.

Hababam Sınıfının sevilen ve gülen yüzlü oyuncularından birisi olan 1 Ocak 1958 Tekirdağ Doğumlu 60 yaşındaki Tayfun Akalın hayata gözlerini yumarak maalesef sevenlerini üzdü..

Geçirdiği talihsiz Beyin Kanaması kazası sonrasında Ümraniye Devlet Hastanesi’nin yoğun bakım servisine kaldırılmış olan Tayfun Akalın, uzun süredir vermiş olduğu yaşam mücadelesini maalesef dün gece saatlerinde kaybetti.
Hababam Sınıfı Dokuz Doğruyor’, ‘Hababam Sınıfı Tatilde’, ‘Hababam Sınıfı Uyanıyor’, ‘Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı’, Serilerinde ve ‘Süt Kardeşler’ ile ‘Bizim Aile’ gibi filmlerdeki rolleriyle tanınarak sevilen ünlü oyuncu Tayfun Akalın tedavi gördüğü hastanede hayatını yaşam mücadelesini kaybetti.

Uzunca bir süredir huzurevinde kalıp yaşamını sürdüren sevilen oyuncu, geçtiğimiz Kasım ayı içinde talihsiz bir şekilde merdivenlerden inerken dengesini kaybederek yuvarlandı ve başını merdivenlerin sivri yerine çarpması sonucunda beyin kanaması geçiren sanatçı, ardından apar topar Ümraniye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ve yoğun bakım ünitesine alındı. Lakin bir süredir tedavisi süren Tayfun Akalın, Tüm tepkilere cevap vermemesi sonucunda vermiş olduğu yaşam mücadelesini yitirip hayata gözlerini yumdu.

Tayfun Akalın’ın ölüm haberini, Hababam Sınıfı oyuncularından yakın arkadaşlarından birisi olan Teoman Ayık kendi sosyal medya hesabından açıkladı. Akalın’ın cenazesi bugün öğle namazına müteakip Zincirlikuyu Camii’nden kaldırıldı.

Teoman Ayık sosyal medyadan yaptığı paylaşım da ise şöyle duygularını şöyle dile getirdi; “Hababam için çok üzücü bir olay Hababam Sınıfı oyuncularından can arkadaşımız Tayfun Akalın bugün 10-12-2018 Pazartesi günü saat 14.00’de tedavi gördüğü Ümraniye Devlet Hastahanesinde hakkın rahmetine kavuşmuştur. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Tüm sevenlerinin başı sağ olsun sevdiklerine Allah sabırlar versin”..

Bizde 60 Yaşında talihsiz bir kaza sonrasında yaşamını yitiren Türk sinemasının sevilen sanatçısı Tayfur Akalın’ın ailesine; sevenlerine, ve Türk Sinemasına Yeşilçam Bizim Ailemiz olarak başı sağolsun diyoruz.. Işık’lar içinde uyu güzel insan Tayfun Akalın..

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’a transfer olan yabancı oyuncular

Yeşilçam’a Transfer Olan Yabancı Oyuncular

Yeşilçam Türk sinemasının önemli bir dönemini kapsamaktadır. Yerelliği ile gönüllerde taht kurmuş Yeşilçam filmleri izleyenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir