Anasayfa / Yeşilçam Ailesi / Fenerbahçe Maçında Nesrin Topkapı İzlendi

Fenerbahçe Maçında Nesrin Topkapı İzlendi

10 Şubat 1979

Tarihte bugünde, geçmiş yıllarda gazete haberlerine konu olmuş yazılarla karşınızdayız.1979 senesinde neler olmadı ki ? İşte Nesrin Topkapı faciası ve gülünecek halimiz sizlerle 😁

Futbol Müsabakasında Ekranda Dansöz Nesrin Topkapı’yı Görenler Şaşkınlık Geçirdi. (1979) Televizyon Ekranlarında Gösterime girecek ilk dansöz olacaktı Nesrin Topkapı….1979 senesinin yılbaşı gecesinde televizyon yapımcıları sürpriz bir proje hazırlamışlardı izleyicilere…Dansöz Nesrin Topkapı İlk Kez Tv’de yer alan dansöz olarak tarihe geçmesi planlanmıştı.Yılbaşı gecesi Halka küçük bir sürpriz olacaktı.Kameralar startı verdi ve kayıt alındı.

Lakin film sebebi henüz bile bilinmediği bir gerekçe ile o gece yayından çıkarıldı.Kayıt TRT ‘de kalmış , izleyicilere sunulmamıştı.Bu durumdan habersiz olan halk, durumu Eskişehir – Fenerbahçe Müsabakasını canlı yayın vermek için gelen TRT ekibinden farkedince stadta kahkahalar uçuştu 😅Müsabakanın öncesinde ve devre arasında o zamanın vidyoteyp teknolojisinden Nesrin Topkapı’nın yılbaşı gösterimini izleyen TRT ekiplerini gören taraftarlar önceleri çok şaşırdılar.

Daha sonra durumun farkına varan taraftarlar TRT ekiplerine “ Yılbaşı akşamı bize bir dansözü esirgediler ama kendileri diledikleri gibi izliyorlar “ sözleriyle stadta kahkahalar estirdiler.

İşte O yılın Futbol Müsabakasının değil Müsabakada dansöz izlerken  yakalanan Trt’cilerin Fotoğrafları 😁

OKUMALISIN  Necdet Mahfi Ayral Kimdir ve Nerelidir ?

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Geçmişten Günümüze Selda Bağcan… Selda Bağcan Kimdir?

Değerli Yeşilçamailesi, sizlere bu yazımızda Geçmişten Günümüze Selda Bağcan… Selda Bağcan Kimdir? başlıklı konumuz hakkında …

Bir yorum

  1. Harika paylaşımlar emeğinize Sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir