Evlilik Rekortmeni Ünlü Oyuncu Fikret Hakan Hakkında Bilmedikleriniz!

4 Evlilik ve Birde Evlilik dışı Çocuğu Olan Yeşilçam Oyuncusu Fikret Hakan Hakkında Bilmedikleriniz !

 

Muhtemelen Haberimizi Görünce yok artık veya nasıl yani soruları ile sayfamızı ziyaret ettiniz, şimdi gelelim yazımıza…

Hayatı boyunca 4 Evlilik yaptı.İlk evliliğini Lale Sarı ve sonrakileri sırasıyla, Semiramis Pekkan,Neşecan Paşmak ve dönemin ünlü pop yıldızı Hümeyra oldu.Üstüne birde nikah dışı bir kız çocuğu oldu.Evet Fikret Hakan’dan bahsediyoruz.

Vefatı 7’den 70’e Herkesi Çok Üzdü…

Yeşilçam Sinemasının büyük üstadı Fikret Hakan, akciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Vefatı başta sevenleri olmak üzere tüm ülkemizi hüzne boğdu…

Sinema tarihimizin en çok evlilik yapanlar listemize baktığımızda, sevilen oyuncumuz Fikret Hakan’da yer alıyor.Özellikle  yaptığı son evlilik olan Hümeyra ile birlikteliği magazin dünyasında epey ses getirmişti.

Hümeyra onun son evliliğiydi, ondan önce 3 nikah daha yapmış olan sanatçı, bu evliliklerini  magazin medyasına yansıtmamıştı.

Fikret Hakan’ın Evlilikleri ve Nikah Dışı Çocuğu

Tarihler 1962 senesini gösteriyor.Fikret Hakan ve Neşecan Paşmak mutlu bir flört dönemi yaşayan ikili, nikah dışı birliktelik sonucu bir kızı oluyor.Sanat camiasında duyulan bu olay sonucu tüm dikkatleri ikilinin evlenmesini bekledi.Bu durum beklendiği gibi olmadı ve Fikret Hakan son ilişkisi olan Lale Sarı İle birlikte dünya evine girdi.Uzun soluklu sürmeyen evlilikleri yaklaşık Bir yıl kadar sürdü. Evlilikleri çok gizli ve yıldırım nikahı şeklinde kıyılmıştı.

Semiramis Pekkan İle Evliliği

Lale Sarı ile evliliğini sonlandıran sanatçımız , ikinci evliliğini o dönemin ünlü ses sanatçısı, Ajda Pekkan’ın öz ablası Semiramis Pekkan ile yaptı. Yine çok kısa süren bu evlilik 66 gün ile son buldu.

Neşecan Paşmak ile Evliliği

Beklenen nihayet olmuştu. Üçüncü evliliğini evlilik dışı çocuk sahibi olduğu Neşecan Paşmak ile yaptı.Bu evliliği de diğer evlilikleri gibi uzun sürmedi.375 gün gibi kısa bir sürede çift boşandılar.

Dördüncü ve Son Eşi Hümeyra

Ünlüler geçidi olan aşk hayatını , yine dönemin ünlü bir sanatçısı olan Hümeyra ile birleştiren Fikret Hakan bu seferki evliliği diğerlerine göre epey kısa sürdü ve çift 30 günün sonunda boşandılar …

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’a transfer olan yabancı oyuncular

Yeşilçam’a Transfer Olan Yabancı Oyuncular

Yeşilçam Türk sinemasının önemli bir dönemini kapsamaktadır. Yerelliği ile gönüllerde taht kurmuş Yeşilçam filmleri izleyenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir