Anasayfa / Yeşilçam Film ve Dizileri / Eski Yabancı Dizi Güzel ve Çirkin

Eski Yabancı Dizi Güzel ve Çirkin

Değerli Yeşilçamailesi, 1987 yılında yayımlanmaya başlayan Güzel ve Çirkin isimli ABD dizisinin konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler vereceğiz.

1987-1990 seneleri arası üç sezon halinde yayımlanan fantastik,dram,romantik ve polisiye tarzı Amerikan dizisi “Güzel ve Çirkin”… Dizinin orijinal ismi Beauty and the Beast. Dizide çirkin aslan adam yani Vincent karakterini Ron Perlman canlandırırken, güzeller güzeli Catherine karakterini ise güzel oyuncu Linda Hamilton canlandırıyor. Dizi Vincent ve Catherine arasındaki imkansız aşkı konu alıyor. Çirkin bir aslana benzeyen Vincent dış görünüşü harici masum,iyi niyetli ve bilgili biridir. Görünüşü yüzünden kendini toplumdan dışlamış insanların yaşadığı New york’da bir yer altı tünelinde hayat sürer. Bu yüzden hayat onun için daha zordur ve sürekli toplumdan uzak yaşamaktadır. Dizinin diğer başrol oyuncusu Catherine ise kariyer sahibi güzel ve genç bir kadındır. Nasıl olur da bu iki ayrı karakter bir araya gelir ve imkansız bir aşka yelken açar diyeceksiniz! Vincent, Catherine’in hayatını kurtarması sonucu tanışırlar ve büyük bir aşka ilk adımı atarlar. Bu süreçten sonra birbirilerine bağlanan Vincent ve Catherine ikilisi hayata beraber göğüs germeye çalışırlar. Her defasında başını belaya sokan Catherine’in yardımına Vincent yetişir. Onu beladan uzaklaştır ve korur… Sizleri bu güzel dizinin fragmanı ile başbaşa bırakıyoruz ✋

Dizinin Bazı Oyuncuları
Vincent: Ron Perlman
Jacoo “Father” Wells: Roy Dotrice
William: Ritch Brinkley
Zach: Zachary Rosentcraz
Catherine: Linda Hamilton

Sizleri filmin fragmanı ile başbaşa bırakıyoruz.

 

 

OKUMALISIN  Vesikalı Yarim (1968)-Vesikalı Yarim Tek Parça İzle

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Selvi Boylum Alyazmalım

Selvi Boylu Alyazmalım – Aşk Filmi – Türk Filmi İzle – Film Hakkında Bilgi

Çok kıymetli Yesilcamailesi, bugün ki yazımızda sizlere bir aşk filmi olan Selvi Boylum Alyazmalım ’dan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir