Efsane Yeşilçam Oyuncularının Şimdiki Halleri

Efsane Yeşilçam Oyuncularının Şimdiki Halleri

Efsane Yeşilçam oyuncularının şimdiki hali en çok merak edilen konuların başında geliyor. Sanatlarını icra etmelerinden tutun da günlük hayatlarındaki mütevaziliklerine kadar çok konuşuldu. Ancak öyle oyuncular var ki yaşları ilerlese de kendiler hep eski zamanlardaki ışıltılarını muhafaza etti. Bazıları ise yıllara yenik düştü. Kimi sanatçılar ise sinema kariyerini beklenmedik bir noktada bırakarak, gündelik yaşantılarına dönmeyi tercih ettiler.

Efsane Yeşilçam Oyuncularının Şimdiki Halleri

Türkan Şoray Sanattan Hiç Kopmadı

Türkan Şoray yıllar geçse de yılların eskitemediği isimlerden biridir. Simsiyah saçları, kömür gibi gözleriyle birçok beyefendinin kalbini çalan Şoray şimdilerde yine sanatla iştigal etmeye devam etmektedir. Hem de o nazik, kibar ve kadın halinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Gittiği her yerde sanatını icra ederek, gençlere iyi bir örnek olmak istediğini her defasında dile getirmektedir. Sanat denildiğinde Türkan Şoray’ın yaşayan bir efsane olduğu bilinen bir gerçek olacaktır.

Ediz Hun’un Aktif Siyaset Hayatı Şaşırttı

Efsane Yeşilçam oyuncularının şimdiki hali bazen ters köşe yapabiliyor. Yılların eskitemediği Yeşilçam oyuncuları içinden en yakışıklı olanlarından biridir Ediz Hun. Karışıklıkların üstesinden gelen, hanımefendilerin kurtarıcısı Ediz Hun sinema sektöründe uzun bir zaman dilimi içerisinde bulunmuştur. Filmlerinde ne kadar olaya dahil olursa olsun kibarlığından taviz vermeyen Hun şu anda bambaşka bir noktada faaliyetlerine devam edebilmektedir. Günümüzde Ediz Hun Turizm Otelciliği Bölümünde öğretim üyeliği yapmaktadır. Bunun yanı sıra kısa bir dönem önce aktif siyaset hayatına da atılmıştı. İş ile siyaseti yan yana götüren Hun o dönem ANAP döneminin en gözde ismiydi. Şu anda ise yalnızca akademisyen unvanını sürdürmektedir.

Hülya Koçyiğit Ailesini Tercih Edenlerden

Efsane Yeşilçam oyuncularının şimdiki hali içinde güzelliğiyle nam salan isimlerden olan Hülya Koçyiğit sanattan sonra da faaliyetlerini sürdürmüştür. Adını sayısız film ve rollerle yazdıran Koçyiğit’i ilk olarak program yapımcısı olarak gördük. Halkı bilgilendiren, onların hoşça vakit geçirmesini sağlayan Koçyiğit’in en büyük yatırımı ailesi olmuştur. Çeşitli filmlerin yanında zamanla bu filmleri çeken taraf olma yoluna girmiştir. Yönetmenlik koltuğuna oturan Koçyiğit sinemadaki bilgisini burada konuşturdu. Kısa bir süre şarkıcılık yapan bu isim sesiyle birçok ses sanatçısı tarafından desteklenmiştir. Sinema ile müziği birleştiren isim sanat konusunda daha da devleşti. Ufak bir siyasi atağı olan Koçyiğit kendini her zaman sanata özellikle sinemaya ait hissetmiştir.

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’a transfer olan yabancı oyuncular

Yeşilçam’a Transfer Olan Yabancı Oyuncular

Yeşilçam Türk sinemasının önemli bir dönemini kapsamaktadır. Yerelliği ile gönüllerde taht kurmuş Yeşilçam filmleri izleyenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir