Anasayfa / Yeşilçam Haberleri / Cüneyt Arkın Konuşması İle Hüzünlendirdi!

Cüneyt Arkın Konuşması İle Hüzünlendirdi!

Değerli Yeşilçamailesi bu yazımızda sizlere Cüneyt Arkın Konuşması İle Hüzünlendirdi! Konusu hakkında bilgiler vereceğiz…

Cüneyt Arkın’dan hüzünlendiren sözler: Azrail Beni Unuttu

‘Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar’ töreninde ödül alan ünlü isim Cüneyt Arkın, gerçekleştirdiği konuşmayla törene katılan dinleyicileri duygulandırdı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü himayelerinde SE-SAM’ın 32. yılı ve Türk sinemasının 104. yılı olması sebebiyle ‘Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar’ ödül töreni önceki akşam Grand Pera’da gerçekleştirildi. Türk sinemasının 104. yılında Yeşilçam’a adını altın harflerle yazdıran 104 kişinin ödüle layık bulunduğu gece yıldızlar geçidine dönüştü. Cüneyt Arkın, eşi Betül Arkın, oğlu Kaan ve eşi Aslı Cüreklibatur, Ediz Hun, Aydan Şener, Orhan Gencebay – Sevim Emre, Serdar Gökhan, Engin Çağlar, İzzet Günay, Selda Alkor, Belkıs Özener, Süleyman Turan, Şemsi İnkaya, Suzan Avcı, Suna Selen, Meral Konrad, Devlet Devrim, Nilüfer Aydan, Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, Selami Şahin’in kızı İrem Şahin, Şükrü Avşar ve daha pek çok Türk sinemasına damga vurmuş isim katıldı.

‘SON YILLARIN EN MUTLU GÜNÜ’
Ödülünü almak için sahneye çıkan ünlü sanatçı Cüneyt Arkın, “Son yılların en mutlu gününü yaşıyorum” dedi ve ekledi: “Tüm eski dostlarımı görmek o kadar mutlu etti ki beni, bilemezseniz. Her filmde dövdüğüm kişiler var ya, bensiz film çekilirdi ama onlarsız film çekilmezdi. Onlar sinemanın kahramanlarıydı. Onları gördüm, hayatım boyunca bu geceyi unutmayacağım, Zaten bir şey kalmadı da… Ne çok insan kaybetmişiz üzülerek izledim az önce, Azrail beni unuttu…”

‘SANATA DEĞER VERMEYEN YÜKSELEMEZ’
Ediz Hun’a ödülünü vermek üzere sahnede bekleyen İzzet Günay “Ediz’cim yanlış adama düştün. Ediz, hep hanımlardan ödül almayı tercih eder” demesiyle herkesi gülümsetti. Ediz Hun ise “Sanata değer vermeyen toplumlar asla yükselemez” diye konuştu.

OKUMALISIN  Malkoçoğlu Filminde Eli Kopsa da Kılıç Tutan Cüneyt Arkın!

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Şaban Oğlu Şaban Film Testi – Yeşilçam Testi

Şaban Oğlu Şaban Film Testi – Yeşilçam Testi

Kıymetli Yeşilçamailesi, Şaban, Ramazan ve Kumandan Hüsamettin karakterleriyle Şaban Oğlu Şaban filmine ne kadar hakimsin?  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir