Anasayfa / Yeşilçam Film ve Dizileri / Bunu İzleyen Aile Yıkılmaktan Kurtulur! İşte Bizim Aile Filmi

Bunu İzleyen Aile Yıkılmaktan Kurtulur! İşte Bizim Aile Filmi

Değerli Yeşilçamailesi bu yazımızda sizlere Bunu İzleyen Aile Yıkılmaktan Kurtulur! İşte Bizim Aile Filmi başlıklı konumuz hakkında içten ve samimi bilgiler paylaşacağız…

Aile denen kavram neydi peki ? Günümüzde saldırıya uğrayan kadınlar, cinsel istismara uğrayan küçük yavrular? Aile neydi aile birliktelik, bütün sorunların üstesinden gelebilme sanatı değil miydi? İşte değerli okuyucular değerli takipçiler bu soruların cevapları bu filmin içinde. Münir ÖZKUL ve Adile NAŞİT’in başrollerini paylaştığı ve aile olmanın ne demek olduğunu bizlere adeta günümüzde ki bu iğrenç insanlara inat harika bir yaşam, onurlu duruşun adıdır bu film.
BİZİM AİLE. Hepimizin ders alması gereken ve hayatta karşılaşacağımız sıkıntıların üstesinden nasıl başa çıkacağımızı anlatıyor.
Evden zorla atıldıktan sonra ne diyor sahnenin bir bölümünde ünlü sanatçı, filmdeki ismi ile Yaşar Usta “Ne olmuş yani evden atılmışsak? Asıl şimdi daha güçlü olmamız lazım, işimize dört elle sarılmamız lazım, bize kötülük edenlere mağlup edilemeyeceğimizi ancak böyle anlatabiliriz.” Boşuna Yeşilçam Filmleri hala izlenme rekorları kırmıyor. İçeriğinden isteyen her insan için ayrı bir ders konusu çıkarıyor karşımıza. Bu vesile ile bu senaryoyu bize aktaran Sadık ŞENDİL’e de teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.
Bu güzel filmin dev kadrosunu size şöyle sunalım…
Başrollerde Münir ÖZKUL, Adile NAŞİT
Tarık AKAN, Halit AKÇATEPE, Itır ESEN, Şener ŞEN, Ayşen GRUDA
Müzik Melih KİBAR
Yönetmen Ergin ORBEY
Yapım Senesi 1975

Bu güzel yazısı için sayfa takipçimiz merabalufer lakaplı kullanıcımıza teşekkür ederiz..

OKUMALISIN  Canım Kardeşim Filmi (1973)

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yabancı Televizyon Dizisi Charlie’nin Melekleri

Değerli Yeşilçamailesi,bu yazımızda Charlie’nin Melekleri dizisi hakkında bilgiler vereceğiz. Charlie’nin Melekleri dizisinin konusu ve müthiş …

Bir yorum

  1. İBRAHİM ETHEM KOCA

    Aile toplumun çekirdeği, yapıtaşıdır. Bizler daha iyiye daha güzele ve daha müreffeh bir topluma ulaşmayı istiyorsak aileyi ve onun nazarında bireyi önemsemeli insana insan olduğu için değer vermeli onu yaradandan ötürü sevmeliyiz. Ve bizler unutmamalıyız ki geleceğe bırakacağımız en önemli miras, kültürel ve manevi değerlerinin farkında olan ve bu şekilde yaşamayı yaşatmayı kendisine şiar edinmiş bireyler ve ailelerdir. Neden olmasın ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir