AMELİYAT SONRASI FİLİZ AKIN’IN DURUMU

Yeşilçam filmlerinin güzel oyuncusu Filiz Akın, 23 Aralık 2018 tarihinde kulak enfeksiyonu sebebiyle ameliyat olmuştu.
Güzel oyuncu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla durumunun gayet iyi olduğunu sevenlerine duyurdu.

Sanatçımız 2002 senesinde yakalandığı kanser hastalığını geçirdiği tedavi süreci ile yenmisti.23 Aralık 2018 tarihinde kulak enfeksiyonu sonucu hastaneye kaldırılan Akın, burada ameliyat olmustu.

UZUN SÜREN AMELİYAT

 

Ünlü oyuncu Filiz Akın menenjit ve yüz felci geçirme riski taşıyordu. Sanatcımız ameliyat sonrası şunları söylemişti:

‘Yaklaşık üç aydır serumlara, tüp takma ameliyatlarına karşın sağ kulağımdaki enfeksiyon bir türlü iyileşmiyordu. 23 Aralık tarihinde Prof. Dr. Günter Hafız beni acil bir şekilde ameliyata aldı. Yaklaşık 6 saat süren, çok teknik ve karışık bir operasyon atlattım. Kulak zarı dahil, kulak içindeki tüm hasarlı dokular kazınarak temizlendi. Bu sayede menenjite ve kalıcı yüz felcine dönüşebilecek bir riskten kıl payı kurtarıldım.”

Ameliyat sonrası bir müddet daha tedavi gördükten sonra taburcu olan Akın, Instagram üzerinden paylaşımda bulunarak hayranlarına durumu hakkında bilgi verdi.

”Aylar önce yine hastaneler, serumlar, ameliyatlar derken evde olmanın memnuniyetiyle… Biraz sersem, biraz mutlu bir geceden… Geçen hafta bu sefer başımdaki metal zımbalar tek tek söküldü. Zatürre başlangıcı olmayı da başardığım için oksijen verilip, serum takıldı. Yattığım yerde muayeneye gelen birkaç doktorun konsültasyonu neticesi, en süratle iyileştirecek formüller bulundu. Bu kadar itina ve özveri için değerli hekimlere ve güler yüzlü personele çok teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’a transfer olan yabancı oyuncular

Yeşilçam’a Transfer Olan Yabancı Oyuncular

Yeşilçam Türk sinemasının önemli bir dönemini kapsamaktadır. Yerelliği ile gönüllerde taht kurmuş Yeşilçam filmleri izleyenlerin …

Bir yorum

  1. Aman geçmiş olsun dünyanın en güzel kadınına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir