Akraba Olan Yeşilçam Oyuncuları

Akraba Olan Yeşilçam Oyuncuları

Yeşilçam ile hayatımıza giren ve daha sonrasında ün kazanan birçok oyuncu bulunmaktadır. Bu oyuncuların akrabaları ise daha sonrasında onlar gibi ünlü olarak bizim hayatlarımızda varlıklarını sürdürmüştür. Bizler ise sizler için akraba olan yeşilçam Oyuncuları nı bu yazımızda derledik.

Akraba Olan Yeşilçam Oyuncuları

Macit Flordun

Yeşilçam oyuncuları arasında sarhoş rolü ile akıllarımıza kazınan Macit Flordun oğlu da onun izinden giderek oyuncu olmuştur. Oyuncu Oğlunun ise ismi Tardu Flordundur.

Itır Esen

Yeşilçam perdesinde güzelliği ve oyunculuğu ile akıllarımıza kazınan Itır Esen’in yeğeni hem kendi ismini taşımakta hem de onun gibi ünlü olmaktadır.

Akraba Olan Yeşilçam Oyuncuları

Ekrem Dümer

Yeşilçam oyuncuları arasında bilinen ve büründüğü karakterler ile herkesin akıllarına kazınan bir diğer isim ise Ekrem Dümer olmaktadır. Günümüzde ise tanınan Yalçın Dümer, Ekrem Dümer’in oğlu olmaktadır. Akraba olan Yeşilçam oyuncuları arasında Ekrem Dümer ve oğlu da yerini almaktadır.

Kadir İnanır

Beyaz perdede oynadığı birçok karakter ile genç kızları kendine aşık eden Kadir İnanır günümüzde tanınan kişiler ile akrabalık ilişkileri bulunmaktadır. Kadir İnanır’ın tanınan yeğenlerinin ismi ise Soner Arıca ve Levent İnanır olmaktadır.

Zeynep Demircioğlu

Yeşilçam karakterleri arasında herkesin akıllarına kazınan Ayşecik ve Ömercik karakterlerini Zeynep Demircioğlu ve Ömer Dönmez canlandırmaktadır. Bu unutulmaz karakterleri canlandıran bu iki oyuncu ise akraba olan Yeşilçam oyuncuları listesine kuzen olarak isimlerini yazdırmıştır.

Akraba Olan Yeşilçam Oyuncuları (2)

Kemal Sunal

Gülüşü ve oynadığı bütün karakterler ile birçok insanın yüzünü güldüren bir beyaz perde oyuncusu bulunmaktadır. Bu oyuncu ise herkes tarafından İnek Şaban olarak da bilinen Kemal Sunal olmaktadır. Kemal Sunal’ın oğlu olan Ali Sunal, aynı şekilde babasının izinden giderek oyunculuk ve komedi alanında tanınan bir kişi oluştur.

Tarık Akan

Yeşilçam film sahnelerinin uzun boylu ve yakışıklı delikanlısı olarak bilinen Tarık Akan birçok genç kızın hayranlık ile seyrettiği filmlerde oynamıştır. Oğlu olan Barış Üregül ise aynı onun gibi yakışıklı ve boyunun uzun olması ile bir zamanlar dizilerde oynayarak babasının izinden gitmiştir. Dış görünüşünün ve oyunculuk kariyerinde babasına benzemesinden dolayı ise birçok kişi tarafından sevilen biri olmuştur.

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde bizleri takip ederek Yeşilçam'a dair tüm Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Yeşilçam’a transfer olan yabancı oyuncular

Yeşilçam’a Transfer Olan Yabancı Oyuncular

Yeşilçam Türk sinemasının önemli bir dönemini kapsamaktadır. Yerelliği ile gönüllerde taht kurmuş Yeşilçam filmleri izleyenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir